wtorek 29.03.2022
Sesja w sali narad Urzędu Miasta Jarosławia
Sesja w sali narad Urzędu Miasta Jarosławia

W porządku obrad Rady Miasta Jarosławia (28 marca) znalazło się kilkanaście uchwał.

Radni uchwalili Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Jarosławia na lata 2022-2025. Przyjęli także kilka uchwał w sprawie wyrażania zgody na wydzierżawienie nieruchomości oraz program opieki nad zwierzętami bezdomnymi. 

Zgodzili się również na przystąpienie do realizacji projektu "Ekologiczne Miasto Jarosław" oraz wprowadzili zmiany w budżecie miasta na 2022 rok.  Wysłuchali także sprawozdania z działalności burmistrza miasta w okresie między sesjami, a także informacji o działaniach podejmowanych przez miasto w związku z napływem uchodźców z Ukrainy. Ponadto została im przedstawiona informacja przewodniczącego Rady Miasta o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym, informacja na temat rozwiązywania problemów społecznych w mieście. Zostało również zaprezentowane sprawozdanie z działalności MOPS.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...