poniedziałek 20.06.2022
Wędkarskie Mistrzostwa Jarosławia - wręczenie nagród.
Wędkarskie Mistrzostwa Jarosławia - wręczenie nagród.

W miniony weekend odbyły się Wędkarskie Mistrzostwa Jarosławia zorganizowane przez Koło PZW Jarosław – Miasto. Do zawodów zgłosiło się 20 seniorów i 16 młodzieżowców. Zwycięzcom w kategorii senior puchary wręczył zastępca burmistrza Dariusz Tracz.

Mistrzostwa rozgrywały się w dwóch turach: I tura - metoda spławikowa, zmagania odbywały się w sobotę na zbiorniku „Babionka” i II tura w niedzielę, grunt, na rzece San. W obu dyscyplinach najlepsza okazała się Aleksandra Sztych z Koła „Jarosław – Miasto” zdobywając 2 punkty sektorowe, tym samym wygrywając całe zawody.

W imieniu burmistrza Waldemara Palucha puchary zwycięzcom wręczył zastępca burmistrza Dariusz Tracz.

W niedzielę na zbiorniku "Babionka" młodzież walczyła o tytuł Spławikowego Mistrza Jarosławia w kategorii Kadet i Junior. Dla młodzieży były to nie tylko zawody, ale również sprawdzenie się przed Spławikowymi Mistrzostwami Podkarpacia, które rozpoczną się 25 czerwca w miejscowości Rzemień Okręg PZW w Rzeszowie, a zakończą się we wrześniu na zbiorniku NO Kill – Hermanowice Okręg PZW w Przemyślu.

Wyniki Mistrzostw
Kategoria Senior:
1.miejsce – Aleksandra Sztych – 2 pkty. sekt.
2.miejsce – Andrzej Witkowski – 3 pkty. sekt.
3.miejsce – Tomasz Białowąs – 4 pkty. sekt.

Kategoria  Kadet:
1.miejsce – Kominko Kamil – 3350 pkt.
2.miejsce – Gierski Bartosz – 1530 pkt.
3.miejsce – Kowal Paweł – 1330 pkt.

Kategoria Junior:
1.miejsce – Działo Karol – 1680 pkt.
2.miejsce – Rachwalski Fabian – 1630 pkt.
3.miejsce – Kulpa Kacper – 1050 pkt.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...