Projekt dla kobiet "Gwiazdy kariery"

Organizatorzy projektu pt. "Gwiazdy kariery" serdecznie zapraszają kobiety powyżej 30 roku życia do wzięcia udziału.

Projekt pt. "GWIAZDY KARIERY" skierowany do kobiet powyżej 30 roku życia.

Realizowany jest w ramach Działania 7.1 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy - projekty konkursowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w zakresie osi priorytetowej VII Regionalny rynek pracy.

Okres realizacji projektu: 2022.01.01-2023.06.30.

Zasięg projektu: województwo podkarpackie.

Projekt "GWIAZDY KARIERY" jest skierowany do kobiet, które są:

- w wieku 30 lat i więcej,

- bezrobotne lub bierne zawodowo,

- zamieszkujące na terenie województwa podkarpackiego (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego),

- nie otrzymujące jednocześnie wsparcia w więcej niż jednym projekcie z zakresu aktywizacji zawodowej dofinansowanym ze  środków EFS.

W ramach projektu organizator oferuje:

- 5-miesięczne staże zawodowe,

-szkolenia zawodowe,

-szkolenia kompetencyjne,

-spotkanie z doradcą zawodowym i psychologiem,

- grupowe poradnictwo zawodowe,

- pośrednictwo pracy.

Dodatkowo zapewnia stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad dziećmi lub osobami zależnymi, materiały szkoleniowe, catering.

Więcej informacji można uzyskać u organizatora:

Biuro Projektu "GWIAZDY KARIERY"

ul. Piłsudskiego 34 (C.H. EUROPA II - 4 piętro)

e-mail: gk@hogpolska.com