poniedziałek 1.08.2022
Rajd rowerowy

To atrakcje jarosławskiego lata rowerowego, które odbyło się w sobotę 30 lipca.

Paradę rowerową poprowadził z Rynku na miejski stadion wiceburmistrz miasta Dariusz Tracz, któremu towarzyszyli miłośnicy motocykli. Na stadionie czekały już maluchy, które wzięły udział w mini rajdzie, dzielnie pokonując na hulajnogach, biegówkach i rowerkach wyznaczoną trasę. Na uczestników czekały atrakycjne nagrody i medale, a dla chętnych do nauki jazdy - miasteczko rowerowe.

Zwieńczeniem imprezy był pokaz wyczynowca Krystiana Herby, rekordzisty Guinessa, który skacząc rowerem po schodach zdobył najwyższe budynki na świecie.