środa 14.12.2022

09-11.12.2022 POLISH OPEN Międzynarodowy Puchar Polski w kickboxingu odbył się w niecodziennych okolicznościach bo w murach Zamku w Janowie Podlaskim. W turnieju wzięło udział 390 zawodników z 60 klubów, reprezentujących kluby z Polski, Litwy, Łotwy, Czech i Izraela.

Miasto Jarosław reprezentowali Igor Bronowski (kick light, -57 kg, junior) oraz Szymon Szegda (full contact, -67kg, junior starszy). Szymon spotkał się w finale z Litwinem, który okazał się lepszy i wygrał na punkty. Nie mniej jednak wywalczył srebrny medal. Z kolei Igor w pierwszej walce odprawił kolegę z Białej Podlaski przed czasem w 1 rundzie. W finale spotkał z reprezentantem Litwy. Po ładnej, technicznej walce Igor wygrał decyzją sędziów 3:0. Był to kolejny etap przegotowań do nowego sezonu startowego.

Źródło: Informacja Prasowa Klubu