środa 17.05.2023

W najbliższą niedzielę 21 maja na stadionie miejskim przy ul. Piekarskiej 2 zapraszamy na trening fitness oraz MECZ GWIAZD - Stawka większa niż życie! To wszystko w jednym, szlachetnym celu: ratowania serduszka malutkiej jarosławianki, Matyldy Momot!

21 maja br. zapraszamy na MECZ GWIAZD - Stawkę większa niż zycie! Start imprezy o godz.14.30 na stadionie miejskim w Jarosławiu. Wydarzenie honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta Jarosławia.

O godz. 15.30 odbędzie się wielki, otwarty trening fitness z Danielem Quczajem. Góral, o niezwykłym darze motywowania kobiet do walki o zgrabne sylwetki, znany z Dzień Dobry TVN - poprowadzi otwarte zajęcia fitness! Uczestniczki, poza spotkaniem z gwiazdą, otrzymają pakiety startowe oraz koszulki treningowe. Wpisowe wynosi 50 zł. Zapisy prowadzą siłownie: Total Activ, Fitness Platinium oraz Active Style. Dla pań, które zdecydują się na udział w ostatniej chwili będzie możliwość zapisu w dniu imprezy.

Po treningu o godz. 17.30 zapraszamy na mecz piłki nożnej, których kapitanami będą: Rafal Maserak znany m.in. z Tańca z gwiazdami TVN oraz Radosław Majdan, dla którego piłka nożna nie ma żadnych tajemnic! W meczu zagrają lokalni przedsiębiorcy, samorządowcy i służby mundurowe, a spotkanie będzie komentował legendarny Dariusz Szpakowski.

W przerwach imprezy czekają na uczestników licytacje, w których do zdobycia między innymi: zakupy z Małgosią Rozenek, koszulka Huberta Hurkacza z autografem, piłki z autografami, torby sportowe pełne suplementów i wiele innych cennych fantów! Dla najmłodszych strefa KIDS z dmuchańcami i zabawą oraz strefa gastronomiczna!

Wejściówka - 10 zł
Każda złotówka zostanie przekazana na ratowanie życia małej Matyldy Momot z Jarosławia!

Gdyby niedziela była deszczowa, impreza zostanie przeniesiona do hali sportowej MOSiR.