wtorek 12.09.2023

20 września br. o godz. 17:00 (środa) zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jarosławiu na spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk – znaną autorką bestsellerowych powieści obyczajowych i kryminałów.

Agnieszka Krawczyk jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma na swoim koncie 28 książek, w tym bardzo popularnych wśród czytelników, wielotomowych serii: „Magiczne miejsce”, „Dolina mgieł i róż”, „Czary codzienności”, „Uśmiech losu”, „Przylądek wichrów” oraz „Ulica Wierzbowa”. Jest również współautorką trzech tomów opowiadań kryminalnych: „Zatrute pióra”, „Mordercze miasta”,„Kryminalny Wrocław”, „Mroczne przechadzki po mieście”oraz dwóch antologii świątecznych „Siedem życzeń”i „Księgarenka przy ulicy Wiśniowej”. W roku 2017 ukazała się książka „Ciało”, pierwszy kryminał, który wydała pod pseudonimem Iga Horn.

Czas i miejsce: 20 września 2023 r. / godz. 17:00 / sala konferencyjna MBP w Jarosławiu (ul. ks. Jakuba Makary 1).
Wstęp wolny – Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie autorskie zorganizowane w ramach projektu DKK.
Spotkanie dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Krzysztof MBP Jarosław

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...