środa 3.04.2024

Zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie charytatywno-artystyczne w Jarosławiu! Art Ink Festival & Motoserce – to połączenie świata sztuki i motocykli, które odbędzie się w dniach  5-6 kwietnia 2024. Będzie to czas pełen inspiracji, kreatywności, dobrej zabawy, a przede wszystkim możliwości oddania krwi dla potrzebujących.

5 kwietnia na jarosławskim rynku czekać na nas będzie Klasykowisko – czyli zlot pojazdów zabytkowych. Nie zabraknie również street art’u!

6 kwietnia swoją pracę rozpoczną tatuatorzy. W kamienicy Attavantich: Sali Lustrzanej i Galerii Głównej, będzie można zobaczyć artystów przy pracy. Dla zwiedzających otwieramy o godz. 10.00!
Będzie się działo również na rynku. O godz. 11.00 pojawi się krwiobus, w którym będzie można oddać krew. O dobre nastawienie zadbają Ariel – muzyk ulicy, oraz DJ Afera.
godz. 18.00 zapraszamy na koncerty. Na scenie wystąpią KMNC Familia, Therapia oraz Repo Korzeń. Godz. 20.00 to czas rozdania nagród, o które przez cały dzień walczyli artyści tatuatorzy.
Ten pierwszy w Jarosławiu festiwal tatuażu zwieńczy koncert gwiazdy wieczoru COCHISE!

Po więcej informacja o tym kogo spotkamy na Art Ink Festival & Motoserce, zapraszamy na profil Facebook Pawel Gliniak PgpArt

Wydarzenie patronatem honorowym objął Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch.

Organizatorzy: PGPart-Pracownia-RJA, Road Runners MC Poland Chapter Jarosław, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Partnerzy: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, Klasykowisko

Patronat medialny: Gazeta Jarosławska

 

 

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...