Zaproszenie do udziału w projekcie

• migam-1.svgTłumacz migowy

Zaproszenie do udziału w projekcie

Treść informacyjna

Stowarzyszenie WSPÓLNY CEL informuje, iż realizuje projekt pt. „LEPSZE PERSPEKTYWY” i od maja 2024 r. prowadzi rekrutację do projektu.

Projekt: Lepsze perspektywy. Nr Projektu FEPK.07.04-IP.01-0029/23 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, PRIORYTET 7 FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, DZIAŁANIE 07.04 Poprawa sytuacji na rynku pracy osób ubogich pracujących, oraz odchodzących z rolnictwa.

Celem głównym projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy 180 osób pracujących (100 K/80 M), w wieku 15-89l.,zamieszkujących na obszarze woj. podkarpackiego, należących do grupy osób pracujących w trudnej sytuacji na rynku pracy (osoby pracujące na umowach krótkoterminowych, umowach cywilnoprawnych) poprzez podniesienie ich kwalifikacji i/lub kompetencji zawodowych zgodnie z potrzebami regionalnego rynku pracy do VI 2025r

Grupę docelową projektu stanowi 180 (100 K/80 M) mieszkańców woj. podkarpackiego w wieku 15- 89l.,100% osoby pracujące w trudnej sytuacji na rynku pracy należące do grupy, osób zatrudnionych na umowy krótkoterminowe lub/i osób zatrudnionych umów cywilnoprawnych.

Zakres i realizacja wsparć:

• Identyfikacja potrzeb Uczestnika Projektu
  • Grupowe poradnictwo zawodowe
  • Szkolenia z zakresu podniesienia kwalifikacji/kompetencji zawodowych
  • Staże zawodowe

Zapewniamy:

• Stypendium szkoleniowe
  • Stypendium stażowe
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Zwrot kosztów opieki  nad dziećmi/osobami zależnymi

Zapraszamy na stronę internetową: https://wspolnycel.info/lepsze-perspektywy

WSPÓLNY CEL