Przegląd ulic na terenie miasta

Oficjalny portal miasta

• migam-1.svgTłumacz migowy

Przegląd ulic na terenie miasta

Na terenie miasta mamy kilka kategorii dróg, za których utrzymanie odpowiadają różni zarządcy. W ramach dobrej współpracy i troski o poprawę stanu dróg miejskich oraz powiatowych, 25 lipca br. spotkali się burmistrz miasta Marcin Nazarewicz i starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz.

Przegląd ulic na terenie miasta.

Wspólnie z przedstawicielami Powiatowego Zarządu Dróg: dyrektorem Pawłem Tworkiem i pracownikiem Mariuszem Gujdą oraz Andrzejem Makarem – prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Sp. z o.o., w terenie dokonali częściowego przeglądu ulic, w tym:

• ul. Kościuszki,
  • ul. Cmentarnej,
  • ul. Brzostków,
  • ul. Cegielnianej,
  • ul. Bandurskiego,
  • ul. Grodziszczańskiej,
  • ul. Batalionów Chłopskich.

Rozmawiali również o podpisaniu porozumienia między Powiatem Jarosławskim i PGKiM w Jarosławiu, na podstawie którego miejska spółka w przyszłości dbałaby o letnie i zimowe utrzymanie ulic powiatowych.

Wykaz ulic i placów w mieście dostępny jest pod adresem ulice.jaroslaw.pl

fot. Powiat Jarosławski