czwartek 14.09.2023

Przed nami Narodowy Dzień Sportu. 17 września zapraszamy do udziału w Jarosławskim Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym oraz w turnieju piłkarskim z atrakcjami dla dzieci.

W niedzielę, 17 września, w Jarosławiu będzie można wziąć udział w bezpłatnych wydarzeniach sportowych! W ramach Narodowego Dnia Sportu zapraszamy na Jarosławski Rekreacyjny Rajd Rowerowy oraz na turniej piłki nożnej - Progres Cup rocznik 2017 i 2018.

  • Jarosławski Rekreacyjny Rajd Rowerowy na trasie: Jarosław, Kostków, Manasterz (prom), Radawa, Wiązownica, Szówsko – Jarosław (40 km). Start o godz. 10.00 z jarosławskiego Rynku, meta o godz. 17.00 na Bulwarach nad Sanem. Podczas rajdu planowane jest także ognisko z pieczeniem kiełbasek. Więcej informacji: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, 16 621 56 58 wew. 22; mosir@mosir.jaroslaw.pl
  • Turniej piłki nożnej - Progres Cup roczniki 2007 i 2008  , strefa gier i zabaw dla dzieci, turniej umiejętności piłkarskich oraz test Coopera - sprawdzian wydolności, kondycji fizycznej (bieg na czas). Miejsce: Stadion Miejski w Jarosławiu im. Mieczysława Haspla, godz. 10.00.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Organizatorem ogólnopolskim akcji jest Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Szczegóły: www.narodowydziensportu.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...