środa 4.10.2023

Uprzejmie przypominamy, że Wydział Spraw Społecznych i Obronnych Urzędu Miasta Jarosławia w zakresie EWIDENCJI LUDNOŚCI obsługuje mieszkańców krócej niż zwykle. Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy, że sprawy z zakresu EWIDENCJI LUDNOŚCI w Urzędzie Miasta Jarosławia (parter, pokój nr 6) przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 14.00.
Za utrudnienia przepraszamy. W innych sprawach realizowanych przez Wydział Spraw Społecznych i Obronnych oraz pozostałe wydziały urzędu, jesteśmy do Państwa dyspozycji w godz. 7.30-15.30.

Urząd Miasta Jarosławia
Wydział Spraw Społecznych i Obronnych