Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarosławiu ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, podlegających na:

1. świadczeniu usług opiekuńczych w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. na terenie Gminy Miejskiej Jarosław, w tym świadczeniu specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób, które z powodu wieku, chorób lub innych przycyzn wymagają pomocy innych osób,
  2. świadczeniu specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychoocznymi w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r. na terenie Gminy Miejskiej Jarosław.

Treść Zarządzenia nr 16/2023 w załączeniu:

Załączniki

• Pobierz Zarządzenia nr 16 Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarosławiu z dnia 20 listopada 2023