środa 27.12.2023

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch serdecznie zaprasza 31 grudnia br. na wspólne powitanie Nowego 2024 Roku, które tradycyjnie odbędzie się na jarosławskim rynku.

Już od godz. 23.00 DJ Claus porwie wszystkich do tańca w oczekiwaniu na wybicie godziny 00.00 na wieży zegarowej. Tuż przed północą Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch złoży uczestnikom życzenia po czym powrócimy do szampańskiej zabawy przy dźwiękach najlepszych hitów! Zapraszamy do wspólnego powitania Nowego 2024 Roku!

Organizatorzy wydarzenia: Burmistrz Miasta Jarosławia, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.