piątek 10.05.2024

Już w niedzielę, 12 maja, o godz. 11.00, na Rynku rozpocznie się I Jarosławskie Święto Motoryzacji, które patronatem objął Burmistrz Miasta Jarosławia - Marcin Nazarewicz.

Wśród atrakcji organizatorzy: grupa Infamous Crew Jarosław oraz stowarzyszenie Błysk Jarosław przygotowali:

• wystawę samochodów i motocykli sportowych, klasycznych, rzadkich, a także off-road i drift cars
  • pokaz oklejania samochodu
  • stoiska z gadżetami i produktami sponsorów
  • w godzinach 12-14 animacje dla dzieci
  • dmuchańce dostępne w czasie trwania imprezy, w tym jeden z 3 w Polsce, a jedyny na podkarpaciu tor przeszkód,
  • strefę gastronomiczną

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniądzy na rehabilitację Kuby, który jest po tragicznym wypadku i potrzebuje wsparcia finansowego.

Zachęcamy wraz z organizatorami do udziału!