Zdjęcie przedstawiające fragment mapy miasta Jarosławia - www.geoportal.jaroslaw.pl.

Burmistrz Miasta Jarosławia zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany nr 2/2019 Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obszaru "Za Parkiem" w Jarosławiu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 19.02.2021 roku do 12.03.2021 roku.

Treść Obwieszczenia Burmistrza Miasta Jarosławia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany nr 2/2019 Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obszaru "Za Parkiem" w Jarosławiu znajduje się poniżej w pliku.

Barbara Brzezińska

• Pobierz Obwieszczenie_Burmistrza_Miasta_Jarosławia_z_dnia_11_lutego_2021.pdf