wtorek 16.11.2021
KSW Sokół Jarosław na IV Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu

Zawodnicy KSW Sokół Jarosław wracają z kolejnych zawodów z sukcesami.

13 listopada w Skarżysku Kamiennej odbył się IV Świętokrzyski Turniej Kickboxingu. Nasze miasto reprezentowali: Mariola Misiąg (+70kg, senior), Paulina Nowakowska (-55kg, senior), Igor Bronowski (57kg, kadet /junior), Szymon Szegda (-74kg, junior), Adrian Malec (-63kg, kadet), Wojciech Matusik (-63kg, junior), Rafał Kuźma (-67kg, senior) oraz Norbert Mucha (-75kg, senior). Opiekę nad zespołem objęli trenerzy: Jacek Bronowski, Damian Biały i Ireneusz Szegda.

Złote medale zdobyli: Igor Bronowski w kategorii kick light kadetów starszych oraz Szymon Szegda w kategorii kick light juniorów. Igor wywalczył również srebro w kategorii low kick juniorów młodszych, a Mariola Misiąg zdobyła drugie miejsce w kategorii low kick i trzecie w kategorii kick light. Pozostali zawodnicy również wywalczyli brązowe medale w swoich kategoriach!
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla zespołu KSW Sokół Jarosław!