poniedziałek 17.01.2022
Plakat "Zapytaj o fundusze europejskie"
Plakat "Zapytaj o fundusze europejskie"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowanie na szkolenia dla mikro, małych firm i pracowników”.

Webinarium odbędzie się 24 stycznia 2022 r., od godziny 9:00 do 9:45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. 

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres:  lpi.przemysl@podkarpackie.pl  i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia 2022 r. do godziny 7:30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia (tj. 24 stycznia 2022 r.). 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych przedsiębiorstw z subregionu przemyskiego (powiaty: Miasto Przemyśl, przemyski, jarosławski, lubaczowski, przeworski), którzy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” realizowanego przez  Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Program webinarium:

  1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  2. Możliwość pozyskania wsparcia na szkolenia w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.:
  • Cel projektu
  • Grupa docelowa projektu
  • Formy wsparcia
  • Proces aplikowania o wsparcie
  • Proces uczestnictwa w projekcie.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  
ul. Kościuszki 2, 37-700 Przemyśl 
tel.: 798 771 080, 798 771 524
e-mail  lpi.przemysl@podkarpackie.pl

Więcej informacji: Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 

Barbara Brzezińska

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...