środa 19.01.2022
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

21 stycznia (piątek) 2022 roku, z wykorzystaniem zdalnego trybu obradowania, odbędą się posiedzenia dwóch komisji rady miasta.

godz. 11.30

Komisja Infrastruktury Społecznej Rady Miasta Jarosławia, która zajmie się rozpatrzeniem wniosku dotyczącego upamiętnienia Wielkiego Strajku Chłopskiego w 1937 roku, zaopiniowaniem projektów uchwał przedłożonych na sesję Rady Miasta Jarosławia oraz wolnymi wnioskami.

godz. 13.00

Komisja Budżetowa Rady Miasta Jarosławia, która zajmie się zaopiniowaniem projektów uchwał przedłożonych na sesję oraz wolnymi wnioskami.

Barbara Brzezińska