czwartek 12.05.2022

Niezwykle ciekawie zapowiadają się derby byłego województwa przemyskiego, które od zawsze elektryzowały kibiców w Jarosławiu i Przemyślu, pomiędzy JKS-em a Polonią. Ciekawy turniej odbędzie się również na stadionie Przedmieścia Jarosław.

Na wszystkie zaplanowane w nadchodzący weekend wydarzenia sportowe serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu.

13.05.2022 r. (PIĄTEK):

UKS TOP 9 JAROSŁAW – HETMAN LASZKI

Mecz piłki nożnej w kategorii młodzik starszy

godz. 17:30 Stadion w Jarosławiu, ul. Burmistrza Matusza w Jarosławiu,

14.05.2022 r. (SOBOTA) :

LIGA TURNIEJOWA ŻAKA STARSZEGO Z UDZIAŁEM 5 DRUŻYN

JKS Jarosław, Piast Tuczempy, DAP Jarosław, Wiraż Chłopice oraz KS Przedmieście Jarosław

godz. 10:00 Stadion w Jarosławiu, ul. Burmistrza Matusza 14,

JKS JAROSŁAW – MKS DAP DĘBICA

Mecz piłki nożnej w kategorii junior młodszy B1

godz. 16:00 Stadion Miejski im. Mieczysława Haspla, ul. Piekarska 2,

JKS JAROSŁAW – POLONIA PRZEMYŚL

Mecz piłki nożnej o mistrzostwo 4 Ligi Podkarpackiej

godz. 17:00 Stadion Miejski w Jarosławiu, ul. Bandurskiego 2.

Zapraszamy do oglądania i kibicowania naszym drużynom. Za ewentualne zmiany terminu i miejsca rozgrywek odpowiadają poszczególni Organizatorzy.

Ze sportowym pozdrowieniem!

Erwin Gemra – Wydział Oświaty i Sportu