środa 19.10.2022
dyrektor Elżbieta Gaweł opowiada o początkach przedszkola Autor: Urząd Miasta Jarosławia

18 października 2022 r. „Akademia Uśmiechu” obchodziła swój jubileusz. 10 lat temu powstało pierwsze w mieście niepubliczne przedszkole.

Część oficjalną rozpoczęła dyrektor przedszkola Elżbieta Gaweł, która opowiedziała krótko o początkach przedszkola. Następnie zaproszeni goście złożyli na ręce dyrekcji gratulacje oraz życzenia. W imieniu burmistrza Waldemara Palucha list gratulacyjny oraz kwiaty wręczył zastępca - Dariusz Tracz, natomiast upominek w postaci książek i gier wręczyła skarbnik miasta Anna Gołąb.
Wydarzenie uświetnił pełen uśmiechu występ artystyczny przedszkolaków.

Uroczystość była również okazją do zwiedzenia placówki oraz podziwiania prac przedszkolaków.