środa 9.11.2022
Ankieta ewaluacyjna JBO 2023

Za nami dziewiąta edycja Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego. W 2023 roku zostanie zrealizowanych 35 zadań o 1 więcej niż rok temu . Zanim ruszy kolejna edycja budżetu obywatelskiego zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Budżet obywatelski 2023- Ankieta

21 października br. Burmistrz Miasta Jarosławia ogłosił wyniki Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. W przyszłym roku zostanie zrealizowane 35 zadań. Najwięcej głosów w poszczególnych kategoriach uzyskały:

- "Bezpieczna szkoła"-modernizacja systemu telewizji dozorowej CCTV i systemu nagłośnienia, montaż domofonów przy wejściach i klimatyzacji w serwerowni, pracowni komputerowej i klasach w budynku A (II piętro) w Szkole Podstawowej nr 11 w Jarosławiu,

- Ustawienie figury Świętego Michała Archanioła na Placu Świętego Michała w Jarosławiu,

- "Odpoczynek to podstawa" – aranżacja przestrzeni korytarzowej z wykorzystaniem mebli modułowych do odpoczynku dzieci,

- Jarosław bez barier,

- Jubileusz XXV Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Przechodni Puchar „Śladami Bogdana Zająca”

To liderzy Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok w swoich kategoriach z największą liczbą głosów. Te, oraz pozostałych 30 pomysłów mieszkańców, zostanie zrealizowanych w przyszłym roku dzięki Państwa zaangażowaniu!

Ankieta jest dostępna w wersji online pod powyższym LINKIEM

Będzie aktywna do 18 listopada br.

Informacje o JBO publikowane są na stronie internetowej miasta, w zakładce Dla Mieszkańców >> Jarosławski Budżet Obywatelski

• Pobierz Karta do głosowania JBO 2023
  • Pobierz Formularz zgłoszeniowy JBO 2023