czwartek 10.11.2022

Nadchodzący sportowy weekend rozpocznie się pod znakiem imprez towarzyszących uroczystościom Święta Niepodległości. Na parkiet hali MOSIR wybiegną reprezentanci służb mundurowych w zawodach o Puchar Burmistrza Jarosławia. Natomiast w SP nr 1 odbędą się mistrzostwa Jarosławia w badmintonie.

W poniedziałek szykuje się prawdziwe święto siatkówki w naszym mieście. Siatkarki SAN PAJDA Jarosław zmierzą się w 1/8 Finału Pucharu Polski z Energa MKS Kalisz. W poprzednich sezonach nasze siatkarki udowodniły, że potrafią walczyć jak równy z równym z wyżej utytułowanymi zespołami z TAURON Ligi. Pozostałe zespoły mają przerwę bądź rozgrywają swoje mecze ligowe na wyjazdach.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje oraz zachęcamy do oglądania na żywo zaplanowanych imprez sportowych.

11.11.2022 r. (PIĄTEK):

godz. 9.00, Hala Sportowa MOSiR – Halowy turniej piłki nożnej służb mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia,

godz. 9.30, Szkoła Podstawowa nr 1 – Otwarte mistrzostwa Jarosławia w badmintonie o Nagrodę Burmistrza Miasta Jarosławia.

12.11.2022 r. (SOBOTA):

- Mecz o mistrzostwo 1 LIGI SIATKÓWKI KOBIET

SAN PAJDA JAROSŁAW – LOS NOWY DWÓR MAZOWIECKI

godz. 14:00 Hala Sportowa MOSIR, ul. Sikorskiego 5 w Jarosławiu

14.11.2022 r. (PONIEDZIAŁEK):

- 1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI SIATKÓWKI KOBIET

SAN PAJDA JAROSŁAW –  ENERGA MKS KALISZ

godz. 17:30 Hala Sportowa MOSIR, ul. Sikorskiego 5 w Jarosławiu.

Za ewentualne zmiany terminu i miejsca wydarzeń odpowiadają poszczególni Organizatorzy.

Ze sportowym pozdrowieniem!

Erwin Gemra – Wydział Oświaty i Sportu.