poniedziałek 21.11.2022

- To już można rzec tradycja, że od kilkunastu lat nasza młodzież klubowa walczy i zdobywa medale Mistrzostw Podkarpacia a następnie bije się pokonując długą drogę do finałów Mistrzostw Polski. Nie inaczej będzie w roku bieżącym gdyż już na półmetku rozgrywek juniorskich odnosząc same zwycięstwa (m.in. z Rzeszowem, Sanokiem, Leskiem czy Krosnem) zagwarantowaliśmy sobie udział w najlepszej czwórce rozgrywek o Mistrzostwo Podkarpacia, w której zagramy o medale i awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Przypomnę, że bazą do szkolenia pozaklubowego młodych dziewcząt jest Siatkarski Ośrodek Szkolny, który od lat działa dzięki panom burmistrzom i państwu radnym i pod bezpośrednią jurysdykcją pani dyrektor Renaty Chlebowskiej - powiedział trener Piotr Pajda. 

Aktualnie przed Siatkarkami SAN-Pajda Volleyball Team runda (w miesiącach grudzień-styczeń i luty) rewanżowa oraz mecze w ścisłym finale.

Źródło: Informacja Prasowa Klubu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...