czwartek 4.05.2023

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Anna Brzyska i Alan Kulczycki, zdobyli 4 medale w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów. Reprezentanci naszego Klubu, Miasta, Powiatu i Regionu należeli do wyróżniających się tenisistów stołowych turnieju w Zielonej Górze.

Alan Kulczycki (rocznik 2006) zdobył srebro w singlu i brąz w deblu (razem z Michałem Wandachowiczem), a Anna Brzyska (rocznik 2005) brązowe krążki w obydwu konkurencjach; jej partnerką była Adrianna Licbarska. Ania Brzyska może jeszcze kolejny sezon grać w juniorkach, zaś Alan Kulczycki będzie występował w kategorii U-19 do sezonu 2024/25.