Po raz kolejny Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza zaprasza do rekrutacji na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie w semestrze zimowym 2023/24. Rekrutacja rozpocznie się 18 września o godz. 10:00 i potrwa do 25 września (włącznie).  Wszystkie zajęcia odbywają się w soboty, są w pełni bezpłatne i przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Rodzice mogą zapisywać dzieci poprzez stronę DUT – wystarczy założyć konto na stronie  www.dolinawiedzy.pl/dut , a następnie zarejestrować dziecko do wybranej filii (lub skorzystać z posiadanego już wcześniej konta, w przypadku kolejnej już rejestracji na zajęcia DUT).

Rejestracja będzie aktywna od 18 września od godz. 10.00 do 25 września 2023 r. (włącznie). W podanym terminie prowadzone są zapisy wszystkich chętnych, natomiast wyniki rekrutacji (osoby wylosowane na wykłady) pojawią się na koncie użytkownika DUT dn. 27 września 2023 r.

Więcej informacji w załączniku.

• Pobierz DUT Rzeszów - rekrutacja, zimowy 23-24.doc