wtorek 23.01.2024

22 stycznia br. odbyła się sesja Rady Miasta Jarosławia, w czasie której podjęto 6 uchwał.

Rada Miasta Jarosławia uczciła minutą ciszy zmarłych: wieloletniego pracownika Urzędu Miasta Jarosławia ś.p. Panią Stanisławę Sarnę oraz wieloletniego nauczyciela Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu ś.p. Pana Tomasza Kisiela.

Rada przyjęła uchwałę w sprawie zmiany uchwały wyrażającej zgodę na zbycie udziałów w nieruchomościach położonych w miejscowości Munina, a także wyraziła zgodę na wydzierżawienie nieruchomości oraz na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.

Zostały również wprowadzone zmiany w budżecie Miasta Jarosławia na 2024 rok.