środa 13.03.2024

Zachęcamy do zapoznania się z obszernym raportem o stanie Gminy Miejskiej Jarosław za lata 2019-2023.

Przedstawiam Państwu w formie raportu, podsumowanie tego, co udało nam się wspólnie osiągnąć w kadencji samorządowej 2018-2024. Wspólnie, bo nie byłoby to możliwe bez udziału i zaangażowania wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju naszego miasta. Wśród licznego grona należy wymienić w szczególności mieszkańców, radnych miejskich, członków rad dzielnic, ciała przedstawicielskie, organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz szereg innych partnerów ze środowisk gospodarczych, społecznych, naukowych czy sportowych, a także pracowników urzędu miasta, instytucji kultury i jednostek miejskich, w tym żłobków, przedszkoli i szkół. Dziękuję Wam wszystkim za pracę na rzecz naszej małej ojczyzny - Jarosławia.

Raport o stanie Gminy Miejskiej Jarosław w latach 2019-2023

Raport o stanie gospodarki komunalnej Gminy Miejskiej Jarosław w latach 2019-2023

Burmistrz Miasta Jarosławia

Waldemar Paluch