poniedziałek 18.03.2024

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza na Piknik z okazji powitania wiosny! W sobotę, 23 marca, zapraszamy wszystkich na jarosławski rynek, gdzie wspólnie powitamy wiosnę! Start o godz. 12.00!

W programie:

• 11.45   – Przyjazd motocyklistów na Rynek
  • 12.00   – Przejazd motocyklistów nad San, utopienie Marzanny i powrót na Rynek
  • 12.30   – Rozstrzygniecie konkursu na „Najpiękniejszą Marzannę”
  • 13.00   – Teatr Lalek Bajka – Wielkie sprawy małej żaby / mała scena
  • 13.00   – Wiosenna fotobudka z Palmonutką
  • 14.00 – Turniej rodzinny z nagrodami

12.00 – 16.00 – Rynek

• Witamy wiosnę z DJ Clausem
  • Strefa gastronomiczna
  • Dmuchańce
  • Malowanie twarzy
  • Wata cukrowa
  • Stoiska z zabawkami
  • Prezentacja motocykli
  • Tor przeszkód z Ninja Kids Academy
  • Prezentacja Jarosławskich Włóczykijów
  • Prezentacja Rowerowo Aktywny Jarosław

Pierwszy dzień wiosny to również dzień Wagarowicza. Dzięki ofercie Centrum Kultury i Promocji można go spędzić na zwiedzaniu miasta, do czego gorąco zachęcamy.

A to jeszcze nie wszystko! Dla tych, którzy postanowią przebrać się w kreatywne stroje z okazji Dnia Wagarowicza, przygotowany jest specjalny rabat - 50% na zwiedzanie Podziemnego Przejścia Turystycznego oraz Podziemnej Trasy Turystycznej im. prof. Feliksa Zalewskiego w Jarosławiu.