czwartek 1.04.2021

Ukazał się pierwszy w tym roku numer Kalejdoskopu Jarosławskiego. Wydanie jest dostępne w wersji papierowej oraz elektronicznej. Zapraszamy do lektury!

Zachęcamy do lektury pierwszego w tym roku numeru Kalejdoskopu Jarosławskiego. Wydawcą pisma jest Centrum Kultury i Promocji, dlatego w numerze zawsze można znaleźć ciekawe tematy kulturalne, czy relacje z wydarzeń.

W najnowszym wydaniu pojawiają się też treści dotyczące m.in. najważniejszych inwestycji 2021 roku w mieście (również tych, o które w kwocie 1 miliona złotych wnioskowały Rady Dzielnic); Jarosławskiego Pakietu Wsparcia Przedsiębiorców; otwarcia żłobka przy ul. Skarbowskiego 10; wręczenia tytułu Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia oraz wiele innych.

Część pisma poświęcona została podsumowaniu 2020 roku. W pigułce przedstawiamy zrealizowane, najważniejsze inwestycje w mieście i dzielnicach, działania spółek miejskich, MOSiR-u oraz instytucji kultury. Wiosenne wydanie kończy kalendarium „W Jarosławiu w 2020 roku...”


Pismo jest bezpłatne, można je otrzymać np. w Urzędzie Miasta Jarosławia, w Radach Dzielnic i parafiach.

Poniżej dostępna jest już wersja online.

Załączniki

  • Pobierz POBIERZ - Kalejdoskop Jarosławski nr 1/2021
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...