środa 7.04.2021

W czwartek, 8 kwietnia, od godz. 15.00, w punkcie szczepień zorganizowanym w JOKiS, w efekcie współpracy Burmistrza Miasta Jarosławia z CM Medyk, rozpoczną się szczepienia przeciw koronawirusowi dla osób 60+ oraz osób w wieku 50-59 lat ze skierowaniem sporządzonym w systemie gov.pl.

• Osoby w wieku 40-49 lat, które mają skierowanie w systemie gov.pl z wyznaczonym terminem szczepienia na kwiecień, zostaną automatycznie przesunięte na maj br.

• Zarejestruj się na szczepienie: zadzwoń na infolinię CM MEDYK: 517 194 743 lub 17 861 30 78 infolinię ogólnopolską: 989 lub wypełnij formularz na stronie: www.medyk.rzeszow.pl/szczepimysie

• Zachęcamy do równoczesnego skorzystania z punktu informacji kulturalnej, gdzie będą dostępne różnorodne, ciekawe informacje kulturalne.

• Funkcjonowanie punktu szczepień i punktu informacji kulturalnej odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym.

• Jarosław, ul. Plac Mickiewicza 6 (Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki)