wtorek 25.04.2023
75-lecie Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych, dyrektor szkoły - Dorota Wierzbińska-Dubaj  Autor: ZSSiB
75-lecie Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych, dyrektor szkoły - Dorota Wierzbińska-Dubaj Autor: ZSSiB

W ubiegłym tygodniu, 21 kwietnia br. Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu obchodził jubileusz 75-lecia swojej działalności.

W swoim jubileuszowym przemówieniu dyrektor Dorota Wierzbińska-Dubaj przedstawiła osiągnięcia szkoły, dziękując tym samym całej społeczności szkolnej za wymierne efekty w postaci absolwentów świetnie przygotowanych do dorosłego życia.

Podczas akademii uczniowie przedstawili jak szkoła zmieniała się w ciągu 75 lat, prezentując kierunki kształcenia w formie krótkich pokazów. Kolejnym punktem wydarzenia było wmurowanie kapsuły czasu, w której umieszczono przedmioty charakterystyczne dla szkoły i otaczającej rzeczywistości, po czym nastąpiło uroczyste odsłonięcie muralu przedstawiającego patronkę szkoły – Marię Curie – Skłodowską.

W jubileuszowych obchodach wziął udział Burmistrz Miast Jarosławia Waldemar Paluch.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych