Logotyp

Burmistrz Miasta Jarosławia ogłasza konkurs plastyczny pn. „Jarosław dostępny dla wszystkich”, który jest realizowany w ramach projektu „JarosLove – z miłości do ludzi” finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 – Program Rozwój Lokalny.

Konkurs skierowany jest do dzieci i uczniów z jarosławskich placówek oświatowych w następujących kategoriach wiekowych:

I grupa - dzieci z przedszkoli

II grupa - uczniowie klas 1-3

III grupa - uczniowie klasy 4 – 8

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę plastyczną zawierającą elementy związane z tematem „ JAROSŁAW DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH ”, uwzględniając formy spędzania czasu wolnego z osobą z niepełnosprawnością w Jarosławiu lub przykłady udogodnień w ich w codziennym funkcjonowaniu.

Prace należy przekazać do Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Jarosławia do 10 stycznia 2024 r.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w załączonym regulaminie.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i wyróżnienia.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Izabela Stęchły

• Pobierz Regulamin konkursu plastycznego "Jarosław dostępny dla wszystkich"