wtorek 12.07.2022

Zapraszamy Państwa do wyrażenia swojej opinii. Jak postrzegacie swoje miejsce zamieszkania? Gdzie korzystacie z takich usług jak przychodnia zdrowia, szkoły, przedszkola i urzędy? Gdzie szukacie miejsc do wypoczynku i rekreacji? Co chcielibyście zmienić w waszym lokalnym samorządzie?

Miasto Jarosław jest członkiem Jarosławsko-Przeworskiego Partnerstwa dla Rozwoju w projekcie doradczym CWD-PLUS. Projekt pn. Centrum Wsparcia Doradczego Plus, realizowany jest przez Związek Miast Polskich na zlecenie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. 

Uczestnictwo w projekcie Centrum Wsparcia Doradczego Plus (CWD Plus) jest ogromną szansą dla terenu Miasta Jarosław, Miasta Przeworsk, Gminy Przeworsk, Gminy Pawłosiów, Miasta i Gminy Kańczuga, Gminy Jawornik Polski oraz Powiatu Przeworskiego, ponieważ przy wsparciu doradców partnerstw ze Związku Miast Polskich zakłada opracowanie diagnozy społeczno-gospodarczo-przestrzennej obszaru partnerstwa, która stanie się fundamentem dla przygotowania strategii rozwoju obszaru. Opracowanie dokumentów potrwa do końca kwietnia 2023 r.

Chcąc poznać potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności sporządziliśmy ankietę, która pomoże określić mocne i słabe strony zarówno partnerstwa jako całości jak i każdej gminy osobno.

Dlatego zapraszamy Państwa do wyrażenia swojej opinii o waszych gminach. Prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod linkiem:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vrzqjrjlv7czj7gz8velvsrp

Badanie potrwa do 10 sierpnia 2022 r.

Ankieta jest anonimowa. Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione w formie zbiorczego raportu.

Państwa głos będzie ważny w debacie o przyszłości lokalnych samorządów, ale także całego partnerstwa. Dzięki zebranym opiniom będzie można lepiej dostosować działania realizowane lokalnie do realnych potrzeb mieszkańców.

Badanie odbywa się w ramach projektu Centrum Wsparcia Doradczego Plus Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, a operatorem badania jest Związek Miast Polskich.

Więcej o naszych wspólnych działaniach: https://bit.ly/CWDPlus

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...