środa 15.03.2023

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza mieszkańców na wiosenny cykl spotkań w dzielnicach miasta. Pierwsze odbędzie się już 20 marca (poniedziałek) w dzielnicy nr 1 (w Szkole Podstawowej nr 6). Wszystkie spotkania będą rozpoczynały się o godz. 18.00.

Bezpośrednie spotkania z mieszkańcami będą okazją do podsumowania działań samorządu miejskiego w ostatnim roku oraz informacji o planowanych działaniach w najbliższym czasie jak również dadzą możliwość bezpośredniego omówienia tematów zgłaszanych przez mieszkańców.  Opinie, propozycje i problemy mieszkańcy będą mogli zgłosić zarówno w bezpośredniej dyskusji, jak i poprzez wypełnienie krótkiej ankiety, która zostanie rozdana pod koniec spotkania.

TERMINARZ SPOTKAŃ:

Dzielnica nr 1 – 20 marca (poniedziałek) – Szkoła Podstawowa nr 6 – godz. 18.00

Dzielnica nr 2 – 21 marca (wtorek) – Szkoła Podstawowa nr 1 – godz. 18.00

Dzielnica nr 3 – 22 marca (środa) – Katolickie Centrum Kultury – Parafia pw. Chrystusa Króla – godz. 18.00

Dzielnica nr 4 – 23 marca (czwartek) – Szkoła Podstawowa nr 5 – godz. 18.00

Dzielnica nr 5 – 28 marca (wtorek) – Miejska Biblioteka Publiczna ul. Ks. J. Makary – godz. 18.00

Dzielnica nr 6 – 29 marca (środa) – Szkoła Podstawowa nr 11 – godz. 18.00

Dzielnica nr 7 – 30 marca (czwartek) – Szkoła Podstawowa nr 9 – godz. 18.00

Zachęcamy do udziału w spotkaniach!

• Pobierz Spotkania Burmistrza Miasta Jarosławia z mieszkańcami.docx