wtorek 25.05.2021
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W czwartek, 27 maja, odbędą się posiedzenia trzech komisji Rady Miasta Jarosławia.

godz. 9.00 - Komisja Infrastruktury Technicznej, która zajmie się zaopiniowaniem projektów uchwał przedłożonych na sesję, rozpatrzeniem pism skierowanych do komisji oraz sprawami bieżącymi,

godz. 11.00 - Komisja Infrastruktury Społecznej, mająca w przewidywanym porząku posiedzenia zaplanowane zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, rozpatrzenie pism skierowanych do komisji oraz wolne wnioski,

godz. 14.00 - Komisja Budżetowa, która podczas posiedzenia, oprócz spraw bieżących, zaopiniuje projekty uchwał przedłożone na XXXIII sesję Rady Miasta Jarosławia.

Barbara Brzezińska