środa 21.07.2021

W ramach wsparcia przedsiębiorczości Stowarzyszenie MOF Jarosław - Przeworsk zaprasza osoby z terenu Gminy Miejskiej Jarosław, Gminy Miejskiej Przeworsk oraz Gminy Przeworsk i Gminy Pawłosiów na konsultacje dotyczące pozyskania środków na założenie działalności gospodarczej.

• Osoby, które planują pozyskać środki na założenie działalności gospodarczej zapraszamy do punktów w każdej z wymienionych Gmin. Specjaliści pomogą w wyszukaniu odpowiedniego dofinansowania, rekrutacji oraz odpowiedzą za nurtujące pytania.
  • Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia godziny spotkania.

Adresy Punktów Konsultacyjnych:

• Gmina Miejska Jarosław - Stowarzyszenie MOF Jarosław - Przeworsk, ul Cerkiewna 3, czwartki w godzinach od 12.00 do 15.00.
  • Gmina Przeworsk - Centrum Integracji Społecznej w Chałupkach, środy w godzinach od 8.00 do 11.00.
  • Gmina Miejska Przeworsk - Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki"- ul. Kilińskiego 25, środy w godzinach od 12.00 do 15.00.
  • Gmina Pawłosiów – Lokal obok budynku Poczty w Pawłosiowie, czwartki w godzinach od 8.00 do 11.00.

Punkty informacyjne są odpowiedzią na potrzebę aktywizacji zawodowej mieszkańców Gmin MOF.
Informacje również pod numerem telefonu; 668-216-354 lub 735-460-201. Zapraszamy!