piątek 19.11.2021
Zdjęcie informujące o przypadającym w dniu 21 listopada Dniu Pracownika Socjalnego.
Zdjęcie informujące o przypadającym w dniu 21 listopada Dniu Pracownika Socjalnego.

21 listopada przypada, na mocy ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (art. 121, ust. 4), Dzień Pracownika Socjalnego-święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji składamy pracownikom placówek społecznych najlepsze życzenia.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego,

przypadającego na dzień 21 listopada, 

składamy na ręce wszystkich PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH

najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz niczym nieograniczanej radości.

Życzymy, aby każdy dzień pracy przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji, a także był inspiracją do coraz lepszych rozwiązań w pracy na rzecz drugiego człowieka.

Niech nieustanny trud wkładany w troskę o dobro innych będzie wzbudzał szacunek i uznanie, a umiejętne zrozumienie ludzkiej słabości oraz głębokie przekonanie, że człowiek w obliczu cierpienia i problemów nie może pozostać sam, towarzyszy Państwu każdego dnia w niezwykle ciężkiej i trudnej pracy.

Wszystkim pracownikom życzymy osobistej i zawodowej satysfakcji, realizacji wszelkich zamierzeń, a także wiele sił w szlachetnej i ofiarnej służbie na rzecz najbardziej potrzebujących.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...