piątek 26.11.2021

W piątek z udziałem inwestorów i wykonawców przeprowadzono odbiory zmodernizowanych dróg powiatowych na terenie miasta. To ulice Pasieka, Stawki, Batalionów Chłopskich. Ich przebudowę sfinansowało miasto wraz z powiatem.

I tak: modernizacja i przebudowa ul. Pasieka ( w sumie 750 metrów) to koszt 108 tys. zł - po 54 tys. zł wyłożyły miasto i powiat jarosławski, w przypadku ulicy Stawki ( 240 metrów) łączny koszt to 240 tys. zł. Ulica ta została poszerzona do 5,5 metra. Wkład miasta i powiatu wyniósł w tym przypadku po 120 tys. zł. Natomiast przebudowa i modernizacja ul. Batalionów Chłopskich (140 metrów) to koszt 192 tys. zł - zarówno po stronie miasta, jak i powiatu były to kwoty po 96 tys. zł.