czwartek 2.12.2021

Szanowni Państwo, Gmina Miejska Jarosław, w ramach złożonego wniosku o dofinansowanie w ramach konkursu „Granty PPGR”, na zlecenie Instytucji Organizującej Konkurs rozpoczęła weryfikację złożonych oświadczeń.

W związku z powyższym w terminie do 10 grudnia 2021 r. prosimy o wypełnienie i złożenie w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta Jarosławia aktualizacji oświadczenia (druk do wypełnienia w Urzędzie). Do oświadczenia prosimy załączyć potwierdzenie zatrudnienia w Państwowym Gospodarstwie Rolnym członka rodziny (krewny w linii prostej) – kserokopię świadectwa pracy lub kserokopię innych dokumentów, na przykład dowodu osobistego z wpisanym miejscem zatrudnienia, książeczki ubezpieczeniowej, bądź innego dokumentu potwierdzającego to zatrudnienie.

W przypadku niemożności dostarczenia dokumentu potwierdzającego zatrudnienie członka rodziny w PGR, prosimy o jak najdokładniejsze wskazanie lokalizacji zatrudnienia i daty jego trwania, gdyż dopuszcza się możliwość sprawdzenia zatrudnienia w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. W przypadku niemożliwości weryfikacji zatrudnienia Państwa oświadczenia będą anulowane. Natomiast został zniesiony wymóg  indywidualnego uzyskania i dostarczenia zaświadczenia z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, o którym informowaliśmy wcześniej.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...