czwartek 16.12.2021

XIII edycja ogólnopolskiej akcji "Świeć się z Energą rozpoczęta! W każdym województwie najpiękniej świątecznie rozświetlone miasta w Polsce zostaną wybrane w głosowaniu. Akcji towarzyszy konkurs fotograficzny na zdjęcia o tematyce świątecznej.

W świątecznym okresie ulice miast, galerie i sklepy, a także domy, balkony i mieszkania rozświetla mnóstwo kolorowych światełek i lampek, które rozjaśniają mrok długich zimowych wieczorów. W większości miast w Polsce nie tylko staje miejska choinka, lecz także ulice ozdabiane są specjalnie projektowanymi instalacjami i świetlnymi ozdobami, które tworzą magiczny klimat i umilają rzeczywistość przechodniom. Rozświetlone parki, ozdobione budynki - iluminacje stają się miejską atrakcją i przyciągają oglądających.

Miasto Jarosław dzięki oddanym głosom ma szansę zostać Świetlną Stolicą Województwa Podkarpackiego. Zachęcamy do codziennego oddawania głosów!

Klikamy - Głosuj tutaj: www.nowiny24.pl/p/kandydat/jaroslaw

Każdy może oddać 10 głosów dziennie!

Częścią akcji jest Konkurs Fotograficzny: podzielcie się swoimi fotkami pełnymi świątecznego blasku i powalczcie o nagrody! www.nowiny24.pl/p/kandydaci/

Zarówno Plebiscyt Miast, jak i konkurs fotograficzny zostaną przeprowadzone w dwóch etapach. Najpiękniej rozświetlone na święta miasta i najpiękniejsze zdjęcia najpierw zostaną wybrane w bezpłatnym głosowaniu osobno w każdym województwie. Następnie miasta, które zwyciężą w regionach oraz autorzy trzech konkursowych zgłoszeń, które w regionach zdobędą najwięcej głosów, awansują do ogólnopolskiego finału, w którym w Plebiscycie Miast zostanie przyznany tytuł Świetlna Stolica Polski, a w konkursie - tytuł Mistrz Świątecznej Fotografii.

Ważne terminy:

  • Głosowanie w pierwszym, wojewódzkim etapie Plebiscytu Miast i konkursu fotograficznego rozpoczęło się w piątek, 10 grudnia i będzie trwać do wtorku, 11 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.
  • Do ogólnopolskiego finału Plebiscytu Miast awansuje miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w naszym województwie.
  • Do ogólnopolskiego finału konkursu finału awansują autorzy trzech zgłoszeń konkursowych, które zdobędą najwięcej głosów w naszym województwie.
  • Głosowanie w ogólnopolskich finałach Plebiscytu Miast i konkursu fotograficznego, rozpoczną się w piątek, 14 stycznia i będą trwać do wtorku, 25 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.
  • Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w momencie jego zakończenia, natomiast ogłoszenie laureatów nagród przyznawanych w konkursie fotograficznym przez kapitułę odbędzie się w piątek, 28 stycznia.

 

Więcej o akcji Świeć Się z Energą i jej poprzednich edycjach dowiesz się na stronie http://oakcji.swiecsie.pl
Inicjatorem i mecenasem projektu jest Energa z Grupy ORLEN .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...