poniedziałek 24.01.2022

Stosownie do wytycznych Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21.01. 2022 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do 28.02.2022 r. w Urzędzie Miasta Jarosławia wprowadza się częściowo pracę zdalną.

Mając na celu zmniejszanie ryzyka rozwoju kolejnej fali epidemii zachęcamy Państwa do zdalnego kontaktu z Urzędem Miasta Jarosławia w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP.

  • W przypadku spraw wymagających osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miasta Jarosławia prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu umówienia terminu wizyty.

  • Wykaz numerów telefonów oraz adresów e-mailowych dostępny jest na stronie www.miastojaroslaw.pl oraz w BIP Urzędu Miasta Jarosławia.

  • Prosimy, aby korespondencję kierowaną do Urzędu składać  elektronicznie, za pośrednictwem poczty, platformy e- PUAP lub poprzez umieszczenie (z wyłączeniem ofert składanych w ramach prowadzonych postępowań zamówień publicznych) w „skrzynce podawczej” umiejscowionej przy wejściu do Urzędu Miasta Jarosławia (Rynek 1) z równoczesnym kontraktem telefonicznym.

  • Wszelkie opłaty na rzecz Gminy Miejskiej Jarosław powinny być dokonywane przelewem na rachunek bankowy.

  • Możliwe jest dokonanie opłat w Kasie Urzędu Miasta Jarosławia ( Rynek 1) w godzinach od 7:30 do 14:30 z zachowaniem zasady 1 osoba na jedno stanowisko obsługi kasowej.

Osoby wchodzące do budynków Urzędu Miasta Jarosławia: Rynek 1 i Rynek 6 zobowiązane do zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki oraz do dezynfekcji dłoni.

Urząd Miasta Jarosławia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach:

od 7: 30 do 15:30.

Ważne informacje dotyczące COVID-19:

Szczepienia przeciwko COVID-19

Jak zapobiegać zakażeniu 

Zasady Kwarantanny

Co powinieneś wiedzieć o kwarantannie 

Informacja dla seniorów

Informacja dla obcokrajowców

Aktualne zasady i ograniczenia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...