wtorek 12.04.2022
Zwycięski Igor Bronowski
Zwycięski Igor Bronowski

Jarosławianin Igor Bronowski był niepokonany w Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów w kickboxingu w formule full-contact w Drezdenku i tym samym stanął na najwyższym podium ze złotym medalem.

Impreza zgromadziła blisko 240 zawodników z 63 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu. Jarosław był reprezentowany przez KSW Sokół Jarosław z zawodnikiem Igorem Bronowskim (-60kg, junior młodszy) oraz trenerem Jackiem Bronowskim. Dla Igora była to pierwsza impreza mistrzowska w formule pełno kontaktowej na ringu. Nie mniej jednak w pierwszej walce poradził sobie koncertowo z zawodnikiem z Leszna, pokonując go w 3 rundzie przez nokaut techniczny (przeciwnik był dwukrotnie liczony). W finale spotkał się z reprezentantem Championa Gdańsk – Jakubem Wolitkiem. Po trzech rundach dobrej walki, sędziowie zdecydowali stosunkiem 2:1, o zwycięstwie naszego zawodnika. Tym samym Igor w debiucie na ringu wywalczył tytuł Mistrza Polski.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...