czwartek 4.08.2022
Uczestnicy półkolonii na jarosławskim Rynku
Uczestnicy półkolonii na jarosławskim Rynku

W sumie w całym miesiącu lipcu w jarosławskich szkołach podstawowych wypoczywało ponad 1000 dzieci. We wszystkich szkołach programy były bardzo atrakcyjne. Dzieci nie miały prawa się nudzić, zwiedziły wiele pięknych miejsc oraz odbyły zajęcia wychowawczo – edukacyjne. 

Jarosławskie półkolonie to przykład na to, że nawet zostając w trakcie wakacji w mieście nie trzeba się nudzić. Dzieci, które wzięły w nich udział z pewnością spędziły czas ciekawie i aktywnie. W programie znalazły się m.in. wycieczki do atrakcyjnych miejsc w mieście i okolicy, zajęcia sportowe czy poznawanie różnych zawodów np. pracy ratowników medycznych czy policjantów. Półkolonie spotkały się z doskonałym odbiorem zarówno dzieci jak i rodziców. Rodzicom zagwarantowana została profesjonalna opieka nad dziećmi podczas okresu wakacyjnego. Dzieci z kolei mogły uczestnniczyć w interesujących i rozwijających zajęciach. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

Erwin Gemra, Wydział Oświaty i Sportu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...