środa 21.09.2022
Konsultacje społeczne od 12 do 30 września-ręce symbolizujące dobroczynność Autor: www.freepik.com

Burmistrz Miasta Jarosławia serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych.

Burmistrz Miasta Jarosławia serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe oraz inne podmioty w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w konsultacjach społecznych „Programu współpracy Gminy Miejskiej Jarosław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”, którego treść stanowi załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 388/2022 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 9 września 2022 r.

Celem konsultacji jest poznanie stanowiska wszystkich zainteresowanych podmiotów oraz uzyskanie opinii na temat projektu przygotowanego Programu.

Konsultacje będą trwały od dnia 12 września do dnia 30 września 2022 roku.

Projekt Programu oraz ankieta konsultacyjna, stanowią załączniki do Zarządzenia nr 388/2022 Burmistrza Miasta Jarosławia z dnia 9 września 2022 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji Programu współpracy Gminy Miejskiej Jarosław z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w rozumieniu przepisów o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023.

Poniżej dostępny jest projekt Programu oraz ankieta w wersji edytowalnej będąca załącznikiem nr 2 do ww. zarządzenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie podmioty do udziału w konsultacjach!

Załączniki

• Pobierz Zarządzenie_388_2022_Burmistrza_Miasta_Jarosławia_w_sprawie_przeprowadzenia_konsultacji_społecznych_
  • Pobierz PROGRAM WSPÓŁPRACY NA 2023 - projekt.docx
  • Pobierz ankieta-konsultacyjna-projektu-programu.doc