wtorek 20.09.2022
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W piątek, 23 września 2022 roku, w sali narad Urzędu Miasta Jarosławia, odbędą się posiedzenia Komisji Infrastruktury Społecznej, Komisji Budżetowej oraz Komisji Rewizyjnej.

godz. 8.30 - Komisja Rewizyjna (omówienie spraw bieżących, wolne wnioski),

godz. 9.00 - Komisja Infrastruktury Społecznej (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, wolne wnioski),

godz. 10.00 - Komisja Budżetowa (zaopiniowanie projektów uchwał przedłożonych na sesję, wydanie opinii do pisma w sprawie rozłożenia na raty należności z użytkowania wieczystego nieruchomości, sprawy bieżące).

Barbara Brzezińska