piątek 7.10.2022

Bardzo interesująco zapowiada się oferta sportowa na nadchodzący weekend w naszym mieście. Piłkarki ręczne Eurobud Grupa JKS Jarosław zagrają w II rundzie EHF European Cup. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie mistrz Holandii Cabooter Handball Venlo.

Drużyna z Venlo ma już za sobą występy w EHF European Cup. W ubiegłym sezonie, po trzech rundach, znalazła się w najlepszej „szesnastce” rozgrywek, a drogę do zajęcia wyższych lokat przerwał im serbski zespół ZRK Bekament Bukovicka Banja. Złote medalistki ligi holenderskiej nieprzerwanie dobrze prezentują się na krajowych parkietach. W rozpoczętym niedawno sezonie Eredivisie Damen 22/23 weszły z przytupem notując cztery zwycięstwa na cztery rozegrane spotkania.

Natomiast z innych dyscyplin ważny mecz na szczycie 4 ligi Podkarpackiej rozegrają piłkarze KS JKS JAROSŁAW. Swoje mecze rozegrają też drużyny młodzieżowe – plan gier na załączonym plakacie.  We wtorek 11.10. 2022 sezon 1 ligi piłki ręcznej w Jarosławiu zainauguruje drużyna SPR JKS SAN JAROSŁAW z „ akademiczkami” z Warszawy.

8.10.2022 r. ( SOBOTA ):

- Mecz piłki nożnej o Mistrzostwo 4 Ligi Podkarpackiej

JKS JAROSŁAW – COSMOS NOWOTANIEC

godz. 11:00 stadion miejski, ul. Bandurskiego 2,

- Mecz piłki ręcznej kobiet II runda EHF European Cup.

EUROBUD GRUPA JKS JAROSŁAW - CABOOTER HANDBALL VENLO.

godz. 17:00 HALA MOSIR, ul. Sikorskiego 5 w Jarosławiu.

9.10.2022 r. (NIEDZIELA):

- Mecz piłki nożnej o Mistrzostwo Klasy „B”

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – ŁAZOWIANKA ŁAZY

godz. 12:00 stadion w Jarosławiu, ul. Burmistrza Matusza 14.

11.10.2022 r. (Wtorek):

- Mecz piłki ręcznej kobiet o Mistrzostwo 1 Ligi Grupa „C”

SPR JKS SAN JAROSŁAW – KS AZS AWF WARSZAWA

godz. 19:00 HALA MOSIR, ul. Sikorskiego 5 w Jarosławiu.

Za ewentualne zmiany terminu i miejsca wydarzeń odpowiadają poszczególni Organizatorzy. Zachęcamy również do korzystania z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (hala sportowa, kryta pływalnia).

Ze sportowym pozdrowieniem!

Erwin Gemra – Wydział Oświaty i Sportu.