wtorek 6.06.2023

26 czerwca br. na sesji Rady Miasta, burmistrz przedstawi raport o stanie Gminy Miejskiej Jarosław za 2022 rok. Z treścią dokumentu można już się zapoznać, dostępny jest poniżej w załączniku. Mieszkańcy mogą również wziąć udział w debacie na określonych warunkach.

Raport o stanie gminy stanowi podsumowanie działalności burmistrza za miniony rok, z uwzględnieniem realizacji polityk, programów i strategii, uchwał rady gminy oraz budżetu obywatelskiego.

Rada Miasta Jarosławia rozpatrzy Raport o stanie Gminy Miejskiej Jarosław za 2022 rok podczas sesji - 26 czerwca br. ogodz. 9.00 w sali narad UM (II piętro).

Po rozpatrzeniu raportu odbędzie się DEBATA nad dokumentem, w której głos mogą zabrać również mieszkańcy. Dopuszczenie do głosu podczas debaty będzie możliwe po wcześniejszym, pisemnym zgłoszeniu do Przewodniczącego Rady Miasta Jarosławia oraz zebraniu co najmniej 50 podpisów poparcia innych mieszkańców.

• Zgłoszenie w wersji papierowej należy złożyć do Urzędu Miasta Jarosławia (biuro rady, II piętro, pok. 27) do piątku, 23 czerwca br.
  • W dniach 24-25 czerwca 2023 roku zgłoszenia do udziału w debacie będzie można składać do skrzynki usytuowanej przy głównym wejściu do budynku ratusza.
  • W wersji elektronicznej skan podpisanego dokumentu należy przesłać na adres e-mail: kancelaria@um.jaroslaw.pl do niedzieli, 25 czerwca br.

Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu według kolejności zgłoszenia. Podczas debaty głos może zabrać 15 mieszkańców Jarosławia, chyba że Rada Miasta postanowi o zwiększeniu tej liczby.
Dla ułatwienia poinformowania zainteresowanych mieszkańców udziałem w debacie, prosimy o podanie w zgłoszeniu danych do kontaktu: numeru telefonu oraz adresu e-mail.

• Pobierz Raport o stanie Gminy Miejskiej Jarosław za 2022 rok
  • Pobierz Debata nad raportem - ZGŁOSZENIE UDZIAŁU