wtorek 14.07.2020
Grafika - Apelujemy! Zachowaj dystans społeczny. Zasłaniaj usta i nos.
Grafika - Apelujemy! Zachowaj dystans społeczny. Zasłaniaj usta i nos.

W związku ze zwiększoną liczbą zakażeń koronawirusem na terenie powiatu jarosławskiego burmistrz miasta Waldemar Paluch ponownie apeluje o rozwagę, ostrożność i odpowiedzialność. Pamiętajmy o zachowywaniu dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa w wyznaczonych miejscach! Wspólnie dbajmy o zdrowie i bezpieczeństwo.

W związku z czwartym etapem znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni - ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki są jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. Kina, teatry, siłownie i salony masażu funkcjonują w ścisłym reżimie sanitarnym. Nadal musimy jednak zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi.

Pamiętajmy, że możemy bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw zdobyczy techniki XXI wieku, które pomogą nam pozostać w kontakcie i bezpiecznie przetrwać ten bardzo trudny czas   - podkreśla burmistrz, zachęcając do korzystania z   e-Jarosławia.

Prosimy o wyrozumiałość, wzajemną życzliwość i zachowanie spokoju. Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia!

Kancelaria Burmistrza Miasta

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...