piątek 28.08.2020

1 września rusza największe badanie polskiego rolnictwa realizowane co 10 lat. Przypominamy! Udział w badaniu jest obowiązkowy!

Obowiązkową metodą spisową będzie samospis internetowy, czyli samodzielne spisanie się przez Internet za pośrednictwem formularza udostępnionego, od pierwszego dnia spisu, na stronie spisrolny.gov.pl. Dwie uzupełniające metody to spis przez telefon oraz wywiad bezpośredni prowadzony przez rachmistrza. Mając na uwadze wciąż panujący stan zagrożenia epidemicznego, zachęcamy do skorzystania z bezpiecznych form spisu poprzez udzielenie odpowiedzi na pytania na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl lub zadzwonić na infolinię pod numerem 22 279 99 99 (wew. 1) i wybrać opcję połączenia z rachmistrzem, który przeprowadzi spis telefonicznie. Dla tych z Państwa, którzy nie posiadają dostępu do Internetu, w Urzędzie Miasta Jarosławia zostało utworzone Gminne Biuro Spisowe oraz punkt do samospisu.

Powszechny Spis Rolny 2020 zakończy się 30 listopada br.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...